Krasniqi priti në takim presidentin Meta

Aktuale

Krasniqi priti në takim presidentin Meta

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 10:18
Memli Krasniqi dhe Ilir Meta

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi ka pritur në takim Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Krasniqi e Meta takimin e po e mbajnë me dyer të mbyllura.

Në vizitën dy ditore, Meta u prit në takim edhe nga kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, dhe liderin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK).

Pamjet:

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat