Poligoni ku u vra 24 vjeçari është në pronësi të familjes së Xhafer Gashit, kryetarit të Obliqit

Aktuale

Poligoni ku u vra 24 vjeçari është në pronësi të familjes së Xhafer Gashit, kryetarit të Obliqit

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 19:47
Xhafer Gashi

Ka vdekur 24-vjeçari që u plagos sonte në një poligon të shenjëtarisë në Obiliq.

Rasti ndodhi në poligonin që është në pronësi të familjes së Xhafer Gashit, kryetarit të Obliqit.

Gazeta ka kontaktuar Poligonin e Shenjëtarisë “Katana” për të marrë detaje se si ka ndodhur deri tek plagosja e të riut.

Nga “Katana kanë thënë se 24 vjeçari tinxisht plumbin e pestë ia ka drejtuar vetit duke bere vetëplagosje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat