Ahmeti pasi dorëzoi detyrën e kryetarit: “Ma bëni hallall për idhnimet”

Aktuale

Ahmeti pasi dorëzoi detyrën e kryetarit: “Ma bëni hallall për idhnimet”

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 15:03
Shpend Ahmeti

Shpend Ahmeti ua ‘kërkoi’ hallallin qytetarëve të Prishtinës, për ‘idhnimet’, pasi ia dorëzoi detyrën e kryetarit të Prishtinës, Përparim Ramës.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Ahmeti falënderoi të gjithë për mbështetjen dhe kritikat, dhe tha se ka hyrë i buzëqeshur dhe po del i buzëqeshur.

“Falemnderit qyteti ma i mirë në botë. Nder të isha në shërbimin tuaj! Flm për mbështetjen e kritikën.

Ma bëni hallall për idhnimet. Qëllimet kane qenë dhe vazhdojnë të jenë gjithmonë të mira. Kam hy me buzëqeshje dhe po dal me buzëqeshje. Love you Prishtinë!
Over and out”,
ka shkruar Ahmeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat