Osmani viziton Klinikën Emergjente në QKUK

Aktuale

Osmani viziton Klinikën Emergjente në QKUK

Më: 31 dhjetor 2021 Në ora: 14:53
Foto nga takimi

Presidentja Vjosa Osmani bashkë me zëvendësministren e Shëndetësisë, Dafina Gexha, kanë vizituar Klinikën Emergjentë në Qendrën Klinike Universitare.

Presidentja po ashtu sot do të vizitojë edhe policinë dhe zjarrfikësit bashkë me ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçlën.

E para e shtetit po i bën këto vizita për fundvit.

Më parë edhe krerët e tjerë të shtetit në çdo fundvit bënin vizita në institucionet shëndetësore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat