Shpërthimi i një bombole gazi në parkingun nëntokësor, nuk ka të lënduar

Aktuale

Shpërthimi i një bombole gazi në parkingun nëntokësor, nuk ka të lënduar

Më: 9 maj 2022 Në ora: 14:18
Ilustrim

Policia e Kosovës ka thënë se asnjë person nuk është lënduar nga shpërthimi i një bombole gazi në parkingun nëntokësor në Prishtinë të hënën.

Në një njoftim për media, Policia tha se njësitet policore kanë dal në vend-ngjarje.

“Policia e Kosovës ka pranuar një informacion lidhur me dyshimin e shpërthimit të një bombole gazi që ka ndodhur në rrugën ‘Xhorxh Bush’ në Prishtinë. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Dëshimtarët nga vend-ngjarja kanë treguar se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 10:30.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat