Edita Tahiri: Kurti tash e zbuloi Amerikën! Më mirë vonë se kurrë

Aktuale

Edita Tahiri: Kurti tash e zbuloi Amerikën! Më mirë vonë se kurrë

Nga: H.O. Më: 22 maj 2022 Në ora: 20:38
Edita Tahiri

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun me Serbinë, Edita Tahiri në një postim të tij në Facebook, shkruan se Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka zbuluar Amerikën.

Tahiri shkruan se pak ka rëndësi vonesa e tij, pasi atë e ka bërë udhëheqja e lëvizjes për pavarësi LDK dhe UҪK.

Postimi i plotë:

Kurti tash e zbuloi Amerikën! Më mirë vonë se kurrë! 

Pak rëndesi ka kjo vonesë e tij, sepse ka pas kush ta bëjë - ata jemi ne udhëheqja e lëvizjes për pavarësi, LDK dhe UҪK  🇦🇱🇺🇸

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat