Pacolli reagon pas vdekjes së Nishanit: Do t’i mungoi përgjithmonë kombit

Aktuale

Pacolli reagon pas vdekjes së Nishanit: Do t’i mungoi përgjithmonë kombit

Më: 28 maj 2022 Në ora: 14:54
Behgjet Pacolli

I pari i AAK-së, Behgjet Pacolli ka reaguar pas vdekjes së ish-presidentit, Bujar Nishani.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Pacolli tha se do ta Nishani ka qenë mik i afërt i tij, duke shtuar se do ta kujtoj si një njeri të urtë dhe të respektuar.

Postimi i tij i plotë:

Sapo mora lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të mikut tim shumë të afërt, Ish-Presidentin e Shqipërisë Bujar Nishani. Atë do ta kujtoj gjithmonë si njeri i urtë, i respektuar dhe me integritet të lartë. I bindur që do ti mungon përgjithmonë kombit. Shprehi ngushëllimet e mia familjes Nishani dhe çdo shqiptarit, kudo!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat