Deputetit të LVV-së dyshohet se i janë vjedhur 50 mijë euro në shtëpi

Aktuale

Deputetit të LVV-së dyshohet se i janë vjedhur 50 mijë euro në shtëpi

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 21:48
Lëvizja Vetëvendosje

Mbi 50 mijë euro para të padeklaruara dhe ari në vlerë 10 mijë euro, po raportohet se i janë vjedhur deputetit nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta.

Media ka provuar ta konfirmoj lajmin nga vet Mirsat Shkreta, por ai nuk ka kthyer përgjigje.

Për më tepër, këtë shumë të parave deputeti i Vetëvendosjes nuk e pati të deklaruar në AKK.

Rasti i cilësuar si “vjedhje” është raportuar dy ditë më herët, por nuk është zbuluar se çfarë i është vjedhur.

Image
Mirsad Shkreta
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat