Albulena Haxhiu tregon pse po ikin rinia nga Kosova

Aktuale

Albulena Haxhiu tregon pse po ikin rinia nga Kosova

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 21:51
Albulena Haxhiu

Albulena Haxhiu ka thënë se kur qytetarët humbin besimin në institucione, atëherë ata do të gjejnë rrugën për t'u larguar nga vendi.

Përderisa gazetari e kontestoi këtë duke thënë se ka edhe arsye të tjera pse largohen qytetarët, Haxhiu vazhdoi se drejtësia është njëra nga to.

Në momentin që iu kërkuan shifrat, Haxhiu nuk përmendi fakte.

"Ne detyrohemi të presim për vite të tëra. Pastaj kjo i shtyen qytetarët që të largohen. Po, e kuptoj që mund të ketë edhe arsye të tjera, por kjo është njëra prej tyre", tha ndër të tjerash Haxhiu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat