“A po don marrëveshje a Njësi Speciale!?”/ Gjinovci ia bën me dije këtë gjë Vuçiqit

Aktuale

“A po don marrëveshje a Njësi Speciale!?”/ Gjinovci ia bën me dije këtë gjë Vuçiqit

Nga: A.M. Më: 18 gusht 2022 Në ora: 22:54
Rron Gjinovci

Rron Gjinovci ka ironizuar me deklaratën e presidentit serb, Aleksandër Vuçiq: “Ditë e vështirë për serbët dhe Serbinë”.

Ai në një postim në Facebook ia bëri me dije Vuçiqit që tash udhëheqësi I Kosovës të pyet a je për marrëveshje apo për Njësi Speciale.

“Tash pala kosovare t'vet a po don marrëveshje a po don njësi speciale? Zor e ki për besë”, u shpreh Gjinovci, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Po ta besoj valla. Se je mësu ti me t'nejt gatitu si nxansa "razumes srpski ti? Pa... razumem". S'ka mo ashtu, tash pala kosovare t'vet a po don marrëveshje a po don njësi speciale? Zor e ki për besë

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat