Ministrja Rizvanolli mban konferencë për media

Aktuale

Ministrja Rizvanolli mban konferencë për media

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 08:07
Ministrja e Ekonomisë Artane Rizvanolli

Ministrja e Ekonomisë Artane Rizvanolli, do të mbajë konferencë për media.

Temë e kësaj konference do të jetë subvencionimi i efiçiencës së energjisë për qytetarët.

Konferenca fillon nga ora 11:00.

Kujtojmë se vendi po përballet me një krizë energjetike tash e sa muaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat