Haxhi Avdyli reagon ashpër ndaj opozitës – ka këto fjalë për ngjarjet e fundit!

Aktuale

Haxhi Avdyli reagon ashpër ndaj opozitës – ka këto fjalë për ngjarjet e fundit!

Nga: M.H. Më: 22 nëntor 2022 Në ora: 10:14
Haxhi Avdyli

Deputeti Haxhi Avdyli, përmes një postimi në Facebook ka reaguar në lidhje me vendimin e fundit që kryeministri Kurti mori për targat.

Avdyli u shpreh se ka disa politikanë opozitar që pa asnjë problëm edhe 20 vite të tjera do të pranonin që Serbia të lëshon targa për qytetet e Kosovës, me stemë të Serbisë, veq të vinin në pushtet.

Si duket pushteti për ta nuk e ka kuptimin që të bëhet shtet, shkroi tutje deputeti.

Postimi i plotë

Fatkeqësisht ka politikanë opozitar që pa problem edhe 20 vite tjera, do pranonin që Serbia të lëshoi targa për qytetet Kosovare, me stemë të Serbisë, veq të vinin në pushtet.

Si duket pushteti për ta nuk e ka kuptimin që të bëhet SHTETI SHTET por të ketë RIMËKËMBJE të xhepave të tyre përmes tenderave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat