Reagon Pacolli: Kush është ai burrë që ngre armë kundër një gruaje dhe një fëmije në barkun e saj?

Aktuale

Reagon Pacolli: Kush është ai burrë që ngre armë kundër një gruaje dhe një fëmije në barkun e saj?

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 19:12
Behgjet Pacolli

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka reaguar lidhur me dyshimet se një grua shtatzënë është vrarë në oborrin e QKUK’së.

Pacolli përmes një shkrimi në Facebook tha se është i tronditur nga ky rast.

“Kush është ai burrë që ngre armë kundër një gruaje dhe në këtë rast një fëmijë në barkun e saj? Kush ka një zemër të tillë? Si mund të ndodhë kjo në qendër të Prishtinës.

Ti që e ke bërë këtë duhet të dorëzohesh menjëherë. Dënimi juaj duhet të jetë më i ashpër ndonjëherë! Jam thëllësisht i tronditur! Ngushëllimet e mia më të sinqerta familjes të së ndjerës”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat