Unë nuk bërtas “Jurish”- Mesazhi i fuqishëm për luftë, i presidentit Vuçiq

Aktuale

Unë nuk bërtas “Jurish”- Mesazhi i fuqishëm për luftë, i presidentit Vuçiq

Më: 16 mars 2023 Në ora: 23:02
Aleksandar Vuçiq

UNË NUK BËRTAS “JURISH”- Mesazhi i fuqishëm per luftë, i presidentit Vuçiq. Shpresoj që kurrë të mos kem nevojë të them, “trima pas meje”.

Presidenti i Serbisë sonte iu drejtua publikut, nga ndërtesa e Presidencës, ku foli për temat më të rëndësishme para udhëtimit në Ohër.

Pas fjalimit, Vuçiq dërgoi një mesazh të fuqishëm në Instagram:

- Unë nuk po bërtas-“jurish”, dhe shpresoj se kurrë nuk do të më duhet t'u them, “trima pas meje” - ka shkruar Vuçiq, duke nënvizuar edhe një herë atë që ka folur gjatë fjalimit të tij - sa e rëndësishme është paqja për Serbinë.

Image
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat