Faton Peci e paditë gazetarin Lirim Mehmetaj: Nuk lejoj të më njollos

Aktuale

Faton Peci e paditë gazetarin Lirim Mehmetaj: Nuk lejoj të më njollos

Më: 3 prill 2024 Në ora: 00:19
Lirim Mehmetaj dhe Faton Peci

Ministri Faton Peci ka paditur gazetarin Lirim Mehmetaj, pasi pretendon që ky i fundit ka provuar “të më njollos”.

Shkrimi i Pecit:

Gati!

Punën e sotme mos e lë për nesër sepse nesër bëhet vonë ka thënë i moçmi!

Nuk lejoj që punën me nder e pastërti të ma njollosi çdo ndyrësi!

E tash trego para Gjykatës ku janë ato pak pare!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat