Ramush ‘milioneri’, tri shtëpi në Kosovë, një në Shqipëri dhe një vilë – kjo është pasuria e tij marramendëse

Aktuale

Ramush ‘milioneri’, tri shtëpi në Kosovë, një në Shqipëri dhe një vilë – kjo është pasuria e tij marramendëse

Nga: A.M. Më: 20 prill 2024 Në ora: 14:34
Ramush Haradinaj

Edhe kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar pasurinë e tij në Agjencinë për Parandalimin e Korrupsionit.

E në atë se çka ka deklaruar Haradinaj, del të jetë se posedon shumë pasuri të ndryshme, duke përfshirë shtëpi, vila, toka, vetura, etj.

Kreu i AAK-së ka deklaruar se posedon hiq më pak se katër shtëpi, ku njërën prej tyre e ka në Shqipëri. E kjo pasuri të paluajtshme e Haradinaj kap shifrën e më shumë se 1,3 milionë eurove, përcjell “Bota sot”.

Po ashtu, Haradinaj posedon edhe dy vetura dhe ka mbi 70 mijë euro para të gatshme.

Më poshtë po ua përcjellim pasurinë e deklaruar të Haradinajt në APK:

Image
Grafika
Image
Grafika
Image
Grafika
Image
Grafika
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat