AAK: Nuk i kemi votat për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë

Aktuale

AAK: Nuk i kemi votat për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë

Më: 24 maj 2024 Në ora: 11:18
Shemsedin Dreshaj

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shemsedin Dreshaj, tha se nuk i kanë votat për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë.

Dreshaj e konfirmoi se sot nuk do të vihet në votim mocioni ndaj Qeverisë por vetëm Projekt-Rezoluta për punën trevjeçare.

“Jo. Nuk i kemi votat dhe nuk do të ketë mocion ndaj Qeverisë.

Vetëm Projekt-Rezoluta për punën trevjeçare të Qeverisë”, ka thënë Dreshaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat