Bajqinovci publikon fotografi nga ‘Ballkoni i Hapur’ i Qeverisë: Përpara Shqipëri

Aktuale

Bajqinovci publikon fotografi nga ‘Ballkoni i Hapur’ i Qeverisë: Përpara Shqipëri

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 23:00
Foto nga vendi i ngjarjes

Deputeti i VV’së, Mefail Bajqinovci ka publikuar një fotografi nga Ballkoni i Hapur i ndërtesës së Qeverisë.

Aty ku po shikohet ndeshja mes Shqipërisë e Italisë.

Bajqinovci shihet së bashku më kryeministrin Albin Kurti, ambasadorin amerikan, Jeff Hovenier, ambasadorin shqiptar Petrit Malaj dhe disa ministra të qeverisë Kurti.

“Përpara Shqipëri” ka shkruar Bajqinovci në fotografinë e publikar në rrjetin social X.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat