“Unë do të largohesha nga kjo kur*ë” - Berisha eskalon me një postim pas takimit me ambasadorin në Kroaci

Aktuale

“Unë do të largohesha nga kjo kur*ë” - Berisha eskalon me një postim pas takimit me ambasadorin në Kroaci

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 08:42
Hisen Berisha dhe Martin Berishaj

Deputeti i PDK-së, Hisen Berisha publikoi një foto nga takimi me ambasadorin e Kosovës në Kroaci, Martin Berishaj.

Në lidhje me këtë takim, deputeti u kritikua shumë pasi në të kaluarën ai e kishte kritikuar ashpër ambasadorin për aferën GEN.

Por siç duket kritikat as që ia kanë lënë “shenjë”.

Njëra nga fotot e postuara në “Facebook Story”, shoqërohet me një tekst jo të lakmueshëm.

“Unë do të largohesha nga kjo k**vë dhe nuk do të kthehesha po të mundja”, thuhet ndër të tjera në rreshtat e këngës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat