Pamje mahnitëse: Ariu luan e argëtohet me borën në Bjeshkët e Sharrit

Alpinizem

Pamje mahnitëse: Ariu luan e argëtohet me borën në Bjeshkët e Sharrit

Nga: M.L. Më: 24 mars 2024 Në ora: 15:04
Foto nga vendi i ngjarjes

Në faqen e rrjetit social Facebook “Bjeshkët e Sharrit” janë publikuar pamje mahnitëse të një ariu të filmuar në bjeshkët e Sharrit.

Fotografi Bashkim Alija solli pamjet e një ariu teksa luan e argëtohet me borën.

Vet autori këtë video e ka konsiderua si më të bukurën e më të veçantën ndonjëherë.

Kjo është video me e bukur dhe më e veçantë e një Ariu që e kam Filmuar në Bjeshkët e Sharrit.♥️😍

Nuk mendoj se bëhet dy herë kjo video. Në harmoni mes vete ky Ari zbavitet duke luajtur me borën "po bën topa bore"

Bashkim Alija Photography”, shkruan Alija.

Postimi i plotë:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat