Tragjike: 23 vjeçari shqiptar në Amerikë humb jetën në një aksident

Amerika

Tragjike: 23 vjeçari shqiptar në Amerikë humb jetën në një aksident

Më: 25 dhjetor 2020 Në ora: 13:05
Eri Cakoni

Një 23-vjeçar shqiptar ka gjetur vdekjen tragjikisht në një aksident automobilistik në New York, SHBA.

I riu është Eri Cakoni, i cili ka qenë duke shkuar në punë bashkë me një mikun e tij kur është aksidentuar.

I riu jetonte në Amerikë me familjen e tij, motren dhe nënën, të cilat tashmë janë të pikëlluara nga largimi tragjik i djalit të vetëm.

Pas kësaj ngjarje tragjike, familja kërkon që të sjellë trupin e të riut në Shqipëri.

Për këtë është krijuar një fondacion online ku çdokush mund të kontribuojë sa të mundet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat