Policja shqiptare i bën twerk kolegut të saj, më pas pendohet dhe i shkruan gruas së tij

Amerika

Policja shqiptare i bën twerk kolegut të saj, më pas pendohet dhe i shkruan gruas së tij

Më: 27 dhjetor 2021 Në ora: 13:51
Foto ilustrim

Policja me prejardhje shqiptare Vera Mekuli, e cila punon në New York i ka bërë një Twerk kolegut të saj togerit Nick McGarry.

Kjo ka ndodhur gjatë një feste më 15 dhjetor. Disa ditë pas kësaj 26 vjeçarja i ka kërkuar falje gruas së kolegut.

Ajo tha se prej asaj dite nuk ka folur me togerin dhe nuk ka qenë e qetë.

Mekuli theksoi se nuk ka dalur në punë dhe se ka punuar nga shtëpia, raporton TMZ.

Policja shtoi se kolegët e saj policë në stacion kanë qenë mjaft të kuptueshëm, duke e lejuar atë të punojë nga shtëpia.

“Dua t’i kërkoj falje bashkëshortes së togerit, vërtetë më vjen keq. Shpresoj të mos ketë shkaktuar ajo ngjarje shumë dëm në martesën e juaj apo në jetën e juaj personale. E di se duket keq dhe nuk duhej të ndodhte. Unë vërtetë nuk e dija për martesën tuaj”.

Kërcimi ndodhi javën e kaluar në një bar.

Policja i kishte vetëm katër muaj që punonte në Kombinatin 44 para ngjarjes.

Ajo thotë se nuk e kishte idenë se togeri ishte i martuar.

Vera Mekuli tha se ndihet shumë e turpëruar sa nuk ka dalë nga shtëpia që nga publikimi i videos.

As Vera dhe as kolegu i saj nuk përballen me ndonjë akuzë disiplinore.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat