Zemaj merr pjesë ne ceremoninë festive në nder të Ditës së Pavarsisë së SHBA-ve

Amerika

Zemaj merr pjesë ne ceremoninë festive në nder të Ditës së Pavarsisë së SHBA-ve

Nga: A.M. Më: 17 qershor 2022 Në ora: 19:42
Astrit Zemaj dhe Julianne Smith

Përfaqësuesi i Republikës së Kosovës për marrëdhëniet me NATO-n, Ambasadori Astrit Zemaj ka marrë pjesë në ceremoninë festive për nder të Ditës së Pavarsisë së SHBA-ve.

Zemaj bëri të ditur se këtë ftesë e mori nga tri Misionet e SHBA-ve në Bruksel, veçmas Ambasadorës së SHBA-ve në NATO, Julianne Smith, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Kënaqësi e veçantë që me ftesë të tri Misioneve të SHBA-ve në Bruksel, veçmas Ambasadorës së SHBA-ve në NATO, Julianne Smith, të jem pjesmarrës në ceremoninë festive për nder të Ditës së Pavarsisë së SHBA-ve.

Zoti i bekoftë SHBA-të dhe miqësinë mes vendeve tona 🇽🇰🇺🇲🇽🇰🇺🇲.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat