Artisti Lindon Camaj ka një super urim për personin e zemrës

Amerika

Artisti Lindon Camaj ka një super urim për personin e zemrës

Më: 11 shtator 2022 Në ora: 18:58
Lindon Camaj dhe gruaja e tij

Ai për momentin ndodhet në Amerikë e njohim të gjithë për muzikën dhe këngët e tij të bukura.

Po flasim për artistin Lindon Camaj i cili edhe pak ditë kthehet në Malësinëe e tij ndërsa sapo ka shkruaj disa fjalë të bukura e emocionuse pak orë më parë në facebookun e tij, pasi personi i zemrës së tij bashkëshortja e tij ka ditëlindjen.

Këngëtari e uroj kështu duke postuar edhe një foto: "Urime ditëlindjen zemra e zemrës time, të dëshiroj dhe ni 100 vjet të tjera me dashuri dhe lumturi ".

Lindoni ka 13 vjet që është martuar dhe së bashku me bashkëshorten kanë një super familje të bukur e të lumtur.BS

Image
Familja e Lindonit

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat