Andrin Vuthaj nga Vrella diplomon në Akademinë Ushtarake Amerikane “West Point” me plisin me logo të UÇK-së

Amerika

Andrin Vuthaj nga Vrella diplomon në Akademinë Ushtarake Amerikane “West Point” me plisin me logo të UÇK-së

Beqir Sina Nga Beqir Sina Më 29 maj 2024 Në ora: 07:03
Foto nga vendi i ngjarjes

Andrin Vuthaj nga Vrella ka diplomuar në Akademinë Ushtarake Amerikane “West Point” me plisin me logo të UÇK-së.

Kështu të paktën ka njoftuar portali Vrella-post, në njoftim të saj teksa tregon dhe fotografinë e ceremonisë së diplomimit.

Andrini është i veshur me uniformën e kadetve të West Point.

Ndërsa pranë tij është një vajzë duke i vendosur plisin me simbolin e UÇK-së.

 

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat