Ramadani do të garojë në hedhje të gjyles, Suma të diskut

Atletika

Ramadani do të garojë në hedhje të gjyles, Suma të diskut

Nga: K.G. Më: 11 mars 2022 Në ora: 14:48
Ramadani do të garojë në hedhje të gjyles, Suma të diskut

Atletët e Kombëtares së Kosovës, synojnë rezultate sa më të mira në Kupën Evropiane.

Muhamet Ramadani e Alaudin Suma janë mirë të përgatitur në disiplinat teknike dhe shpresojnë në suksese në Leiria të Portugalisë..

 “Bursistët olimpikë Paris 2024, atletët Muhamet Ramadani dhe Alaudin Suma, do të marrin pjesë në Kupën Evropiane të

Hedhjeve, që do të mbahet më 12 dhe 13 mars 2022 në Leiria të Portugalisë.

Ramadani do të garojë në hedhje të gjylës, ndërsa Suma në hedhje të diskut”, njofton Komiteti Olimpik i Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat