Gresa dhe Muhameti, në Kampionatin Evropian

Atletika

Gresa dhe Muhameti, në Kampionatin Evropian

Nga: K.G. Më: 14 gusht 2022 Në ora: 20:54
Gresa dhe Muhameti, në Kampionatin Evropian

Gresa Bakraçi dhe Muhamet Ramadani, do të luftojnë që të paraqiten sa më mirë në Kampionatin Evropian të atletikës - "Munih 2022".

Është garë e fortë, por atletët tanë do të orvaten të mos zhgënjejnë me paraqitje.

“Dy atletët tanë, Gresa Bakraçi dhe Muhamet Ramadani do ta përfaqësojnë Kosovën në Kampionatin Evropian, që do mbahet me 15 - 22 gusht në Mynih të Gjermanisë.

Së bashku me atletët është edhe trajneri Shaban Ramadani.

Iu urojmë fat dhe suksese atletëve”, shkruan në faqen e Federatës së Atletikës së Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat