Florian Marku kalon të dielen me të dashurën, publikon edhe disa fotografi me të!

Boksi

Florian Marku kalon të dielen me të dashurën, publikon edhe disa fotografi me të!

Më: 24 janar 2021 Në ora: 20:09
Florian Marku kalon të dielen me të dashurën, publikon edhe disa fotografi me të!

Florian Marku kalon të dielen me të dashurën, publikon edhe disa fotografi me të!

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka postuar fotografi me të dashurën e tij, Eirini Konomi.

Çifti shihet në borë dhe mjaft të lumtur me njëri – tjetrin.

Kujtojmë se, meçi i radhës i Florian Markut do të zhvillohet me 20 shkurt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat