Vëllai i del në mbrojtje Aziz Salihut, reagon keq: Turpi të mbuloftë

Boksi

Vëllai i del në mbrojtje Aziz Salihut, reagon keq: Turpi të mbuloftë

Nga: K.G. Më: 25 mars 2021 Në ora: 18:36
Vëllai i del në mbrojtje Aziz Salihut, reagon keq: Turpi të mbuloftë

Aziz Salihu, sportist i shekullit, e ka lëshuar kuvendin zgjedhor të Komitetit Olimpik të Kosovës. 

Ai e ka lëshuar kuvendin me preteks se Besim Hasani, kryetar aktual i KOK-ut dhe ministri i sportit Hajrullah Çeku, nuk e kanë përshëndetur.    

“Besim Hasani - lexo ku ishe ti kur Zizi burgosej e maltretohej nga regjimi okupues  kur themelonte me disa me disa koleg.

Image

Por Zizi ishte  kryesori, andaj dhe MUP e burgoste...

Turpi të mbuloftë”, ka shkruar me nervozizëm të madh në profilin e tij në facebook, Reshat Salihu, duke e mbrojtur vëllain Azizin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat