Vëllai i del në mbrojtje Aziz Salihut, reagon keq: Turpi të mbuloftë

Boksi

Vëllai i del në mbrojtje Aziz Salihut, reagon keq: Turpi të mbuloftë

Nga: K.G. Më: 25 mars 2021 Në ora: 18:36
Vëllai i del në mbrojtje Aziz Salihut, reagon keq: Turpi të mbuloftë

Aziz Salihu, sportist i shekullit, e ka lëshuar kuvendin zgjedhor të Komitetit Olimpik të Kosovës. 

Ai e ka lëshuar kuvendin me preteks se Besim Hasani, kryetar aktual i KOK-ut dhe ministri i sportit Hajrullah Çeku, nuk e kanë përshëndetur.    

“Besim Hasani - lexo ku ishe ti kur Zizi burgosej e maltretohej nga regjimi okupues  kur themelonte me disa me disa koleg.

Image

Por Zizi ishte  kryesori, andaj dhe MUP e burgoste...

Turpi të mbuloftë”, ka shkruar me nervozizëm të madh në profilin e tij në facebook, Reshat Salihu, duke e mbrojtur vëllain Azizin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat