Goditje e tmerrshme, bie në tokë! Ja si ia theu hundën

Boksi

Goditje e tmerrshme, bie në tokë! Ja si ia theu hundën

Nga: Kemajl Goca Më: 8 maj 2021 Në ora: 14:42
Goditje e tmerrshme, bie në tokë! Ja si ia theu hundën

Luftëtari i madh Michael Page arriti të regjistrojë fitoren e tij të pestë me radhë në Bellator dhe kësaj here kundër Derek Anderson.

Adhuruesit e arteve marciale mund të shijonin luftën fantastike midis Page dhe Anderson, në të cilën pamë një fund të pabesueshëm.

Page goditi Anderson në kokë me një goditje të pabesueshme dhe ia theu hundën.

Image

Me hundë të thyer

Shumë u tronditën kur panë se si dukej hunda e tij pas lëvizjes së pabesueshme të Pages.

Mjekët u përpoqën ta ndihmonin dhe të vazhdon ndeshjen, por ishte e qartë se kjo nuk mund të ndodhte.

Me këtë fitore, Page është një hap më afër revanshit për titull kundër kampionit Douglas Lima.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat