Luftë brutale në ring, përfundoi për 50 sekonda

Boksi

Luftë brutale në ring, përfundoi për 50 sekonda

Nga: Kemajl Goca Më: 17 tetor 2021 Në ora: 12:55
Luftë brutale në ring, përfundoi për 50 sekonda

Luftëtari Corey Anderson fitoi një vend në finalet e turneut "Bellator Grand Prix" pasi regjistroi triumfin kundër luftëtarit të famshëm MMA Ryan Bader.

U pa një luftë brutale në të cilën Anderson e shkatërroi rivalin e tij në vetëm 50 sekonda.

Ky luftëtar i madh i dha një numër të madh goditjesh të forta rivalit, kështu që lufta përfundoi me një nokaut teknik.

Anderson do të luftojë ndaj Vadim Nemkov në finale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat