“Seksi ishte mënyra për të zbutur fuqinë e tij dhe për t’u çlodhur”/ Truproja e Tyson tregon si qetësohej boksieri

Boksi

“Seksi ishte mënyra për të zbutur fuqinë e tij dhe për t’u çlodhur”/ Truproja e Tyson tregon si qetësohej boksieri

Më: 21 nëntor 2021 Në ora: 07:24
Mike Tyson

Zbulime të reja janë bërë nga jeta intime e Mike Tyson nga ish-truproja dhe shoferi i tij, Rudy Gonzalez. Siç tha ai, legjenda e boksit kishte aq shumë adrenalinë para meçeve, saqë nëse nuk bënte seks mund të vriste kundërshtarët e tij në ring.

Në fakt, siç deklaron ish-truproja e tij, ai preferuar që të kryente marrëdhënie me vajzat që i kishte fansa, të cilat e vizitonin disa ora apo edhe disa minuta para fillimit të ndeshjes.

“Një nga sekretet më të mëdha të Majk ishte se ai duhej të bënte seks në dhomat e zhveshjes para ndeshjeve. Më duhej të gjeja një grup, pavarësisht se kush ishin ata. Ishte sikur të thoshte “nëse nuk shkarkoj, do ta vras ndonjë”.

“Majkut i duhej të pushonte dhe të çlodhej pak. Kështu që unë kisha vajza të fshehura në banja dhe dhoma zhveshjeje . ”

“Seksi ishte mënyra për të zbutur fuqinë e tij dhe për t’u çlodhur”.

“Frika e tij më e madhe ishte se ai do të vriste dikë në atë ring. Ai e dinte se mund ta bënte. Unë ende shoh disa nga djemtë me të cilët ka luftuar. Unë isha atje në ring dhe pashë këta burra të mëdhenj duke qarë, kockat e tyre duke u copëtuar ose gjaku i tyre që derdhej kudo. Nuk është e tepruar të thuhet se Majk ishte si një tren që u përplas me ta. Të bënte seks ishte mënyra e tij për të dekompresuar forcën dhe për t’u çlodhur pak”, vazhdoi ish-truproja dhe miku i tij, në një rrëfim për mediat e huaja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat