Bukuroshja: Nuk mund të zgjasë 2 javë pa se*s...kush dreqin iu tha... 

Boksi

Bukuroshja: Nuk mund të zgjasë 2 javë pa se*s...kush dreqin iu tha... 

Nga: K.G. Më: 24 dhjetor 2021 Në ora: 17:45
Bukuroshja: Nuk mund të zgjasë 2 javë pa se*s...kush dreqin iu tha... 

Është atraktive Julia Rose, e cila ka bërë bujë me një deklaratë.

Ajo  është ankuar publikisht për mungesën e seksit në periudhën e kaluar.

I dashuri i saj, Jake Paul, ka pasur dy ndeshje kundër konkurrentëve të UFC-së dhe dy herë gjatë asaj periudhe, Julia nuk e pëlqeu atë për një arsye.

Image

“Kush dreqin u tha boksierëve se nuk mund të bëjmë seks dy javë para luftës?!”, - pyet Julia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat