Aziz Salihu: Turqit ma shpëtuan jetën!

Boksi

Aziz Salihu: Turqit ma shpëtuan jetën!

Nga: Kemajl Goca Më: 11 maj 2022 Në ora: 18:39
Aziz Salihu: Turqit ma shpëtuan jetën!

Sportisti i shekullit, Aziz Salihu, ish boksier i mirënjohur, i është falënderues Zotit që sot është mirë me shëndet! 

Salihu kujton verën e vitit 2016, kur ishte në gjendje të keqe dhe ishte shtrirë për disa muaj në njërën nga spitalet e Stambollit në Turqi.

Ai, kujton peripecitë e asaj kohe.

“Duke iu falënderuar Zotit janë shumë mirë. Turqit ma shpëtuan jetën. 

Mjekët turq me trajtuan për mrekulli dhe falë tyre e me ndihmën e Zotit kalova sfidën më të vështirë në jetë”, kujton Salihu vitin 2016.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat