Besnik Vranovci: Uroj 27 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, jeni numër 1 në vend 

Boksi

Besnik Vranovci: Uroj 27 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, jeni numër 1 në vend 

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 14:32
Besnik Vranovci

Besnik Vranovci, ish boksieri i mirënjohur dhe aktualisht selektor i Kombëtares së Kosovës për shkollar, U-14, U-16, junior, uron gazetën kombëtare “Bota sot”. 

Vranovci tha se gazeta “Bota sot” po e bën një punë të madhe për boksin dhe sportin në përgjithësi.

“Uroj 27 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, jeni numër 1 në vend.

Është gazetë që shkruan me përkushtim për të gjithë sportistët dhe është një motivuese e madhe”, uron Vranovci, ish kampioni i boksit nga viti 95-të dhe tani trajneri i KB Kastriotit të Ferizajt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat