Treshja e famshme e KOK-ut, ka dy fjalë për Latif Demollin dhe federatën 

Boksi

Treshja e famshme e KOK-ut, ka dy fjalë për Latif Demollin dhe federatën 

Nga: K.G. Më: 5 korrik 2022 Në ora: 19:32
Maxhuni, Kelmendi, Demolli dhe Nuha

Milaim Kelmendi, Gazmend Maxhuni dhe Avni Nuha, njihen si treshja e famshme e Komitetit Olimpik të Kosovës, që e rrëzuan Besim Hasani nga KOK-u, ndërsa tani janë “të paprekshëm” sa herë që mbahet mbledhja e KE të KOK-ut, të cilët përgëzuan Latif Demollin dhe Federatën e Boksit të Kosovës, për suksesin e madh në Lojërat Mesdhetare. 

“Demolli dhe boksi, së bashku me federatën e boksit, shënuan sukses dhe e urojmë për medaljen e bronztë që e fitoi boksieri Shpëtim Bajoku”, thonë treshja e famshme Kelmendi, Nuha e Maxhuni.

Demolli ka ditë që është në lidhje miqësore me këtë treshe dhe bëjnë plane për të ardhmen.

Demolli ndihet i nderuar për përgëzimin dhe zotohet se do të punojë edhe më shumë si sekretar i përgjithshëm i Federatës së Boksit të Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat