Njihuni me boksieren që po çmend fansat, gjithnjë me...

Boksi

Njihuni me boksieren që po çmend fansat, gjithnjë me...

Më: 29 korrik 2022 Në ora: 12:10
Ebanie Bridges

Boksierja australiane Ebanie Bridges, di se si të bëjë për vete fansat e saj.

Në momentin e peshimit para një dueli, ajo gjithnjë shfaqet në skenë me bikini, duke treguar të gjitha hiret e saj.

Dhe, këto pamje menjëherë bëjnë xhiron e botës. 35-vjeçarja Bridges, 8 fitore e 1 humbje në karrierë, asnjëherë nuk ka zhgënjyer në këto situata, duke treguar format e saj joshëse pa patur problem ta bëjë këtë gjë.

Image

Boksierja Ebanie Bridges dhuron dhuron gjithnjë të tilla skena të nxehta në momentin e peshimit. Prej disa vitesh ajo është pjesë e kompanisë Matchroom, që menaxhohet nga Eddie Hearn, që e aprovon këtë linjë të australianes.

Image

“Nuk më intereson se çfarë thonë njerëzit për paraqitjen time në peshim. Unë jam kjo që jam, e bukur dhe e adhuruar”, tha Bridges, që ka hedhur poshtë kritikat se me këtë taktikë ajo manipulon njerëzit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat