Florian Marku zbret në Air Albania, zbulon këngëtarin që do të ndez tifozerinë dhe këngën

Boksi

Florian Marku zbret në Air Albania, zbulon këngëtarin që do të ndez tifozerinë dhe këngën

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 15:45
Florian Marku zbret në Air Albania

Florian Marku ka zgjedhur që të ndeshet në shtëpi.

Boksieri shqiptar vazhdon më rekordin që e mban të pamposhtur, ndërsa rivali i zgjedhur për në Air Albania është tërësisht i kalueshëm.

Nëpërmjet një postimi Marku tregon se në 25 gusht do të jetë i ftuar edhe këngëtari i njohur në Shqipëri, Noizy.

Ndërkohë kënga që Floriani do të hyj në ring është pikërisht ajo që i ka dedikuar Noizy me titull Florian Marku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat