Boksierja publikon një foto të nxehtë nga shtrati, çmend meshkujt 

Boksi

Boksierja publikon një foto të nxehtë nga shtrati, çmend meshkujt 

Nga: K.G. Më: 8 janar 2023 Në ora: 20:55
Ebanie Bridges

Boksierja australiane, Ebanie Bridges (36 vjeç), nuk pushon me foto duke çmendur fansat e saj. 

Biondja tërheqëse, e cila para se të hynte në ring punonte si mësuese matematike, u bë e njohur në të gjithë botën kur mbërriti me të brendshme për t'u peshuar një prej meçeve të saj.

Gjatë karrierës së saj, vajza nga Sydnei arriti të fitonte titullin e kampiones së botës në kategorinë e peshave bantam në versionin IBF, por ajo tërhoqi shumë më tepër vëmendjen me daljet e saj nudo jashtë ringut.

Image

Kështu që, këto ditë ajo ka ndarë një foto të nxehtë nga shtrati. Ajo ndezi imagjinatën e meshkujve duke nxjerrë në pah kthesat dhe gjoksin e saj....

“Takimi me fansat e mi është pjesa më e mirë e kësaj pune. Le të bëjmë korrespondencë”, tha Ebanie.

Në karrierën e saj, kjo mësuese e matematikës ka pasur 10 luftëra dhe ka një rekord prej nëntë fitoresh dhe një humbjeje dhe është gati të mbrojë titullin e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat