Virusi bën agjendën, jo ne

Bota

Virusi bën agjendën, jo ne

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 12:37
Ilustrim

Në shkurt të 2020-ës, Italia ka regjistruar rastet e para me koronavirus, për t’u bërë shpejt epiqendër e Evropës.

Italia ka qenë shteti i parë jashtë Azisë që është izoluar.

Pjesa tjetër e kontinentit e ka ndjekur shpejt.

Sot, çfarë mund të quhet arritje dhe çfarë dështim në luftën kundër pandemisë?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat