Dalin pamjet/ Putinit i dridhet dora - dëshmi se ai është i sëmurë

Bota

Dalin pamjet/ Putinit i dridhet dora - dëshmi se ai është i sëmurë

Nga: N. Sh. Më: 27 prill 2022 Në ora: 16:37
Vladimir Putin

Presidenti rus Vladimir Putin nuk është aspak mirë me shëndet.

Kjo po dëshmohet pothuajse në secilën dalje të tij publike.

Së fundmi është publikuar një video në rrjetin social Twiter, ku shihet duke iu drithur dora, por edhe përqëndrimi i mungon.

Aty shihet ai teksa luhatet paksa.

Kjo video ështëpublikuar pas takimit që pati me presidentin bellorus, Lukashenkon.

Aty vërehet se si Putin nuk arrin ta kontrollojë dorën e tij e cila dridhet.

Dyshohet që presidenti rus vuan nga sëmundja e Parkinsonit.

“Vetëm shikoni këtë videoklip të takimit të Putinit me presidentin e Bjellorusisë, Aleksandër Lukashenko. Dora dhe këmba e djathtë duket se po i dridhen. Thashethemet se Putini vuan nga Parkinson duket si një mundësi”, shkruan mbishkrimi i një video të publikuar në rrjetin social Twiter.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat