Prezentuesja e BBC e përfundon karrierën: Me fat që kam pasur këtë punë, që nuk është ndjerë kurrë si punë

Bota

Prezentuesja e BBC e përfundon karrierën: Me fat që kam pasur këtë punë, që nuk është ndjerë kurrë si punë

Më: 27 janar 2023 Në ora: 00:01
Joanna Gosling

Joanna Gosling ka prezentuar për herë të fundit pas 23 vitesh në lajmet e BBC.

Ajo i falënderoi kolegët dhe audiencën që i dhanë formim karrierës së saj 30-vjeçare në gazetari.

“Me fat që kam pasur këtë punë të mrekullueshme, që nuk është ndjerë kurrë si punë”, shtoi ajo.

Po ashtu, ajo deklaroi se publiku dhe kolegët e saj i dhanë dritë dhe zë karrierës së saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat