Nisin xhirimet për filmin e ri të James Bond - Bota Sot
Nisin xhirimet për filmin e ri të James Bond

Filma

Nisin xhirimet për filmin e ri të James Bond

Më: 30 mars 2019 Në ora: 08:03
Xhirimet për filmin e ri të James Bond

​Xhirimet për filmin më të ri me agjentin e famshëm 007 kanë nisur në Norvegji.

Videoja e një skenë e “Bond 25” që është filmuar në një zonë në veri të Oslos, janë shpërndarë në të gjitha mediat.

Aty shihet një person i maskuar e i armatosur që vihet në ndjekje të një vajze, ndërsa ajo mundohet të largohet mes akullit.

Temperaturat në rritje në Norvegji kanë detyruar produksionin që të përdorë edhe borë artificiale.

Kjo është skena e parë e Bond pas katër vjetësh pas një periudhë me shumë problem dhe me pasiguri nëse do të kishte një tjetër filmi të James Bond.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...