Për herë të parë Johnny Depp nuk do të jetë protagonist i “Piratëve të Karaibeve”

Filma

Për herë të parë Johnny Depp nuk do të jetë protagonist i “Piratëve të Karaibeve”

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 00:03
Depp

Margot Robbie do të zë vendin e yllit Depp.

“Piratët e Karaibeve” po përgatiten të lundrojnë në një drejtim krejt të ri, me aktoren australiane Margot Robbie duke interpretuar në një version të ri të filmit të Disney, shkruan News18.

Robbie personazh kryesor në filmin e ri të “Piratëve  të Karaibeve”, mësohet se filmi nuk do të jetë një “spin-off” i filmave të mëparshëm, por një histori origjinale me karaktere të reja.

Asnjë detaj komplot nuk ishte i disponueshëm por historia është duke u shkruar nga skenaristja “Zogjtë e pre” të Britanisë, Christina Hodson dhe prodhuar nga regjisori i filmit të gjatë “Pirates” Jerry Bruckheimer, tha burimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat