Dy yje largohen nga “Grey’s Anatomy” - Bota Sot
Dy yje largohen nga “Grey’s Anatomy”

Filma

E martë, 16 tetor 2018

Dy yje largohen nga “Grey’s Anatomy”

Më: 9 mars 2018 Në ora: 11:25
Grey’s Anatomy

Seriali i famshëm “Grey’s Anatomy” do të ketë dy personazhe më pak në sezonin e radhët, atë të 15’in.

Bëhet fjalë për Jessica Capshaw e cila ka rolin e dr. Arizona Robbins dhe Sarah Drew, që paraqitet në rolin e April Kepner. këto dy aktore ishin prezente në këtë dramë televizive për dhjetë dhe nëntë sezona respektivisht.

Image

Ku vendim është ndërmarrë nga produksioni i serialit dhe sipas, Krista Vernoff, e cila është bashkëproducente, bazohet tërësisht në kreativitetin e dramës.

Disa media amerikane kanë spekuluar se largimi i dy aktoreve lidhet me kontratën e re te yllit të këtij seriali Ellen Pompeo, që ka rolin e Meredrith Grey, e cila është 20 milionë dollarë në vit.

Një gjë të tillë e ka mohuar vetë Pompeo përderisa ka thënë se është fatkeqësia që mediat zgjedhin të vendposin gratë kundër njëra tjetrës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test