Game of Thrones 8 mund të jetë në fund të xhirimeve - Bota Sot
Game of Thrones 8 mund të jetë në fund të xhirimeve

Filma

E enjte, 18 tetor 2018

Game of Thrones 8 mund të jetë në fund të xhirimeve

Më: 1 maj 2018 Në ora: 21:33
“Game of Thrones”

Disa fotografi të aktorëve të serialit të njohur “Game of Thrones” ka shfaqur dyshime nëse sezoni i 8 dhe final i serisë është në përfundim të xhirimeve.

Një nga anëtarët e kompanisë filmike HBO, publikoi një fotografi jashtë hotelit të Belfastit, ku ata zakonisht mbajnë artistët e tyre, duke ngritur dyshime nëse sezoni final është në përfundim të xhirimeve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test