Skuadra shqiptare në zi!

Futboll

Skuadra shqiptare në zi!

Nga: K.G. Më: 28 janar 2021 Në ora: 14:46
Skuadra shqiptare në zi!

Skuadra shqiptare Deçiqi nga Tuzi, nënkampion vjeshtor i elitës së futbollit të Malit të Zi, sot është në zi.

KF Deçiqi konfirmon për vdekjen e doktorit të klubit. 

“Sot ndërroi jetë doktori i klubit të futbollit Deçiqi dhe doktori i te gjithë qytetarëve te Malësisë Abedin Axhoviq. 

I përjetshëm qoftë kujtimi i tij. Pushofsh në paqë!”, shkruan në faqen e KF Deçiqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat