Zyrtare, ky është vendi dhe termini i ri i stërvitjes së Kombëtares së Kosovës

Futboll

Zyrtare, ky është vendi dhe termini i ri i stërvitjes së Kombëtares së Kosovës

Më: 22 mars 2021 Në ora: 12:35
Kombëtarja e Kosovës

Stërvitja e Kombëtares së Kosovës në futboll nuk do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, ka njoftuar Federata e Futbollit të Kosovës.

Ky vendim është marrë për shkak të kushteve jo të mira atmosferike si dhe ruajtjen e fushës së stadiumit.

Sipas njoftimit të FFK-së, stërvitja do të mbahet në fushën e Kampit Nacional Edukativ në Hajvali.

Stërvitja nis nga ora 16:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat