Vetëvritet me armë një 40-vjeçar në Shkodër

Kronikë e zezë

Vetëvritet me armë një 40-vjeçar në Shkodër

Më: 5 dhjetor 2020 Në ora: 09:21
Ilustrim

Një person është vetëvrarë me armë zjarri në njësinë administrative Dajç, në Shkodër.

Top Channel mëson se viktima është një 40-vjeçar, banues në fshatin Mushan.

Ende mbeten të paqarta shkaqet që e çuan në vetëvrasje 40-vjeçarin.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e historisë tragjike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat