Vdekje e dyshimtë në Istog

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Istog

Më: 8 janar 2021 Në ora: 09:39
Foto Ilustrim

Një vdekje e dyshimtë është raportuar të ketë ndodhur dje në Istog.

Policia ka bërë të ditur se viktima mashkull kosovar është gjetur i vdekur.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. 

Detaje tjera rreth këtij rasti nuk dihen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat